View Full Version : Mobek domkowy Pasha.
hakka123
12-03-2020, 10:48
Siema, czy nie mozna zablokowac tego mobka z domku sashy zeby nie wychodzil i sie nie mnozyl jak glupi?? zddosujcie go.
chyba wszystkich to denerwuje... powinni zakazać mu wypuszczać z domku tego moba bo nie raz chodzi tego 10 ztuk po miescie i przeszkadza..
:xd::xd::xd::xd::xd::xd::xd::xd::xd::xd::xd::xd:
Lagga v3
12-03-2020, 11:32
Będąc szczerym to nie powinno nawet być w hydeparku, tylko w normalnych propozycjach xD
Damballa
12-03-2020, 13:09
Radze zablokować też moby na wszystkich respach żeby nie mogły nigdzie chodzić bić ani uciekać.
#temat
Nie.
Kamilosek55
12-03-2020, 13:17
lepiej niech nie wali tekstów wiśtawio Barca!! itp
Tiki Tenii
12-03-2020, 14:19
jestem na tak
1 okolice temple to nie chlew
2 jakim cudem on mieści się w drzwiach? - proponuje poprawę tego: moba 2x2 sqm
https://tibiopedia.pl/images/static/monsters/pig.gif
Szalomek
13-03-2020, 00:11
Jestem na tak (z pozycji nr.1)
Często przez chamów trzeba się wylogować bo ktoś to naprzyciąga... Zupełnie przy blessach nie jest to potrzebne :)
Ten paj*ac jeszcze specjalnie je wypuszcza z domku, kto to wgl wymyślił i zrobił temu paj*acowi owe mobki. Jestem absolutnie za usunięciem tego gó*na.
Pozdrawiam wszystkich psychofanów. Może chcecie jakieś zabawki do tej piaskownicy? ;)
Generalnie rzecz biorac to owy mob ma o wiele za duzo hp, jakis czas temu biegalo az 7 owych potworow przed depo a co za tym idzie w latwy sposob nizszo lvlowa postac moze zostac zablokowana bez mozliwosci ruchu - a zabicie owego potwora wymaga dosc sporo czasu nawet dla mojego 3840 druida, a co dopiero dla nizszego lvl'a.
Mam dwa pomysly co do tego potwora:
-zmniejszyc ilosc jego zdrowia do przyziemnej sumy (jezeli zaplacil za taka ilosc hp, to trudno - nie zbiednieje, najwyzej schudnie)
-zablokowac mozliwosc wychodzenia owego moba z domku badz tez jego duplikacji (zeby nie biegalo tych mobow po city wiecej niz graczy)
Pozdrawiam, ja.
myślę ze to jest na ta chwilę najlepszy pomysł... blokujcie to g*wno stolami.
co sasha zaraportujesz nas ze blokujemy ci wejście do domku?? :D
https://images.tinypic.pl/i/00999/spg3qwolcak5.png
Brawa dla ktoregos gma, ktory schowal moba do domku i pozamykal drzwi
1st R. Boonek
15-03-2020, 16:12
W ogóle nie myślicie, wystarczy zrobić żeby się respil jeden co restart i tyle. (Dziwne, ze od razu tak nie zrobili)
Tiki Tenii
28-05-2020, 12:23
halo prosze zacząć działać !!!!!!!
https://i.makeagif.com/media/5-28-2020/s3_GTJ.gif
Kiritsugu
28-05-2020, 19:11
Ograniczenie respienia z 1h do 6h i będzie w porządku. Restart serwera jest co 12h mniej więcej, także 2 szt będą po mieście spacerować.
Dla mnie to jest bekowe, ale mi to nie przeszkadza jak innym lol2.
Sasha Rookslayer
28-05-2020, 20:14
Proponuję oddania mi 800uc za niego bo chyba tyle mnie on kosztował i możecie go usuwać. :D
vBulletin v4.2.5, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.